Šárka Němečková

Učení se tichuDatum konání:
30.1.2017

Sedám do sedla svého čtyřnohého přítele a těším se na společnou komunikaci, naše souznění a dokonalé splynutí dvou bytostí, ale hlavu mám plnou starostí, běhá mi tam tolik negativní energie, že ji nedokážu vytěsnit. Můj kůň tiše a uvolněně kráčí, každým svým klidným dotykem svého kopyta se zemí se snaží dát do mého těla klid. Snažím se naslouchat a komunikovat s ním jako kterýkoliv jiný den. Ale moje tělo to nedokáže přes všechny ty myšlenky v hlavě. Odehrává se najednou zvláštní proces, kdy do sebe naráží dva proudy energií. Zavřu oči a nechám je plynout...Cítím se najednou lehká jako bych plula na obláčku. Odevzdávám svou energii koni a on kráčí se svěšenou hlavou. Když své oči otevřu, jsme jako jedna bytost. Pomyslím na společné vznesení se do klusu a cvalu, společné energie jdou vpřed, vnímám rovnováhu a naše svaly se společně napínají a uvolňují, jdeme spolu... Jsme jako jeden. 

Děkuji Ti můj příteli, že můžu s Tebou tohle zažívat, že mi dáváš tolik vnitřního klidu a pozitivní energie. Děkuji Ti, že mi půjčuješ svou lehkost bytí a přitom tolik síly. Děkuji Ti, že mě učíš každý den naslouchat. 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů