Šárka Němečková

Učení se tichuDatum konání:
30.1.2017

Sedám do sedla svého čtyřnohého přítele a těším se na společnou komunikaci, naše souznění a dokonalé splynutí dvou bytostí, ale hlavu mám plnou starostí, běhá mi tam tolik negativní energie, že ji nedokážu vytěsnit. Můj kůň tiše a uvolněně kráčí, každým svým klidným dotykem svého kopyta se zemí se snaží dát do mého těla klid. Snažím se naslouchat a komunikovat s ním jako kterýkoliv jiný den. Ale moje tělo to nedokáže přes všechny ty myšlenky v hlavě. Odehrává se najednou zvláštní proces, kdy do sebe naráží dva proudy energií. Zavřu oči a nechám je plynout...Cítím se najednou lehká jako bych plula na obláčku. Odevzdávám svou energii koni a on kráčí se svěšenou hlavou. Když své oči otevřu, jsme jako jedna bytost. Pomyslím na společné vznesení se do klusu a cvalu, společné energie jdou vpřed, vnímám rovnováhu a naše svaly se společně napínají a uvolňují, jdeme spolu... Jsme jako jeden. 

Děkuji Ti můj příteli, že můžu s Tebou tohle zažívat, že mi dáváš tolik vnitřního klidu a pozitivní energie. Děkuji Ti, že mi půjčuješ svou lehkost bytí a přitom tolik síly. Děkuji Ti, že mě učíš každý den naslouchat. 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů